Selçuk Tepeli

Selçuk Tepeli

Selçuk Tepeli FOX TV’yi Bıraktı Mı? Seyircileri Üzen Gelişme Yaşandı . Selçuk Tepeli FOX TV’yi Bıraktı Mı? Seyircileri Üzen Gelişme Yaşandı Fatih Portakal’ın istifasının sonrasında FOX TV ana haber bültenini sunmaya başlayan Selçuk Tepeli ile ilgili flaş bir haber gündeme geldi. 

08 Nisan 2023 - 00:10

Fatih Portakal’ın istifasının sonrasında FOX TV ana haber bültenini sunmaya başlayan Selçuk Tepeli ile ilgili flaş bir haber gündeme geldi. Selçuk Tepeli’nin istifa ettiğine yönelik haberler sosyal medyada yer aldı.

Vaka Medya iddiaları araştırdı. İddialar gerçeği yansıtmıyor. Selçuk Tepeli, FOX TV ekranlarında ana haber bültenini sunmaya devam edecek. Fakat Selçuk Tepeli bir vakit sonra ekrana tatil arası verecek. FOX TV kaynaklarından gelen bilgiye göre Selçuk Tepeli, haziran ayında yaz tatiline çıkacak ve Eylül ayında yine ekranlarda olacak. Eğitimi: Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi, Avrupa Birliği ve yazılı basının idaresi (master) Selçuk Tepeli kimdir? Selçuk Tepeli kaç yaşında, nereli? Selçuk Tepeli kimdir yaşamı ve biyografisi! Nereli: İstanbul Doğum tarihi: 1974 Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi mezuniyetini takiben Fransa’da Avrupa Birliği ve yazılı basının idaresi üstüne master yapmıştır. İngilizce, Fransızca ve İspanyolca bilmektedir. Sn. Tepeli, Aktüel dergisi, Newsweek ( Türkiye) Dergisi Eski Genel Yayın Yönetmenliği, Habertürk Gazetesi Haftasonu Ekleri Yayın Yönetmenliği vazifesini yürütmüştür. 1974 senesinde İstanbul doğdu. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümünü bitirenSelçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri mastırını yaptı. Aynı okulda Yazılı Basın Yönetim ve Hukuku mastırını da tamamlayanSelçuk Tepeli, şu görevlerde bulundu: Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliği, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini icra etti. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la eş güdümlü Eksen isimli uygulaması yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın vazifiyeti bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği vazifiyetinde getirilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x